Hakkımızda

Butik pastacılık ve sıra dışı lezzetler konusunda biriktirdiğimiz deneyimimizle sonunda hayatın tadını şeker hamuruna döktük; Turuncu Butik Pasta' yı yarattık…

 

Turuncu Butik Pasta kişiye özel, en ince ayrıntısına kadar düşünüp tasarladığımız,  tamamı birbirinden farklı benzersiz lezzetler yaratıyor, özel günlerinize unutulmaz tatlar katıyoruz.

Her zaman özenli ve titizlikle çalışıyor, pastalarımıza hayat veren tüm malzemeleri daima en kaliteli ve en sağlıklı markalardan seçiyoruz.

 

Neden Turuncu Butik Pasta?


Pastalarımızın tamamı doğal ve taze ürünlerden yalnızca size özel, sizin istediğiniz şekilde üretilir. Pastanelerde satılan pastaların çoğu hazır pandispanya ve toz karışımları ile hazırlanarak hem maliyet hem de zaman kazanımı sağlar. Hazır olan pek çok şey gibi lezzetten ve doğallıktan uzaktır. Bu tür hazır ürünlerle pasta hazırlamak hem çok kolay hem de zahmetsizdir. Bu nedenle birçok pastaneden satın alınan pastaların hemen hepsi benzer tat ve şekle sahiptir. De-Cake ürünleri bu tür alışılagelmiş pastane ürünleri ve hazır malzemeler kullanılmadan tamamen doğal ve taze ürünlerden hazırlanan pastalarıyla, sizleri o geleneksel unutulan lezzetleri tekrar hatırlamanızı sağlayacak.

Turuncu Butik Pasta, pasta üretim sürecinde KESİNLİKLE bozulmayı önleyici koruyucular, homojen bir yapı için stabilizatörler ve insan sağlığına zarar veren veya vermeyen herhangi bir katkı maddesi KULLANMAMAKTADIR.

 

Turuncu Butik Pasta ürünleri, evde kullanılan un, yumurta ve şekerle hazırlanmaktadır. Bu üçlüye doğal tereyağı ve iyi kalite gerçek çikolatanın eşlik etmesiyle tarihte kalmış o eski lezzetlerin temeli ortaya çıkmaktadır. Birde yüzde yüz doğal ve taze mevsimine göre yetişmiş meyvelerin de ilavesiyle gerçek Turuncu Butik Pasta lezzeti pastaların içinde yerini alır.

 

Şeker Hamuru kaplı butik pastalarımızın dış kaplamasında kullanılan şeker hamuru üretiminde; glikoz, jelatin ve gliserin kullanılmaktadır. Şeker hamurlarında kullanılan gıda boyaları piyasada bulunan en yüksek kaliteli boyalar olup Tarım Bakanlığı izinli ve Türk Gıda Kodeksine uygundur. Meyveli pastalarda tamamen taze mevsim meyveleri kullanılmakta, sadece bazı mevsimlerde bulunmayan vişne, böğürtlen, frambuaz, çilek gibi meyveler dondurulmuş olarak kullanılmaktadır. Şeker hamuru butik pastalarımızın size özel tasarım ve görsel bölümünü oluşturmaktadır.